Get Adobe Flash player

Designed by Joomla! Sliderfacebook

Rekrutacja 2022/23
Kontakt kamagra online z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
im. Oskara Kolberga

ul. Partyzantów 17
22 - 200 buy priligy Włodawa

tel. 82 buy clomid online 5726531,
faks 82 5726532,


e-mail:

dyrektor

sekretariat

administrator

Konto Rady Rodziców

Młodzieżowego Domu Kultury
we Włodawie

nr 22 8042 buy clomid online 0006 2001 0000 0853 0001

w propecia online Banku Spółdzielczym w Parczewie

Oddział levitra online we Włodawie

 

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

postheadericon Zimowy wyjazd ZTL „Włodawiacy"

Pierwszy tydzień ferii zimowych 2020 r. (13 – 17.01.2020 r.) Zespół Tańca Ludowego „Włodawiacy" z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie spędził w Niedzicy, miejscowości położonej u podnóża Pienin Spiskich, nad Jeziorem Czorsztyńskim. Na ten aktywny wypoczynek wybrał się wspólnie z Zespołem Pieśni i Tańca „Podlasiacy" z Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Głównym celem wyjazdu był udział w warsztatach tanecznych, na których młodzież poznała najbardziej charakterystyczne tańce górali spiskich oraz kulturę tego regionu. Ponad 40 osobowa grupa tancerzy z obu zespołów przez kilka dni pracowała nad opanowaniem podstawowych kroków i figur dynamicznych tańców spiskich, doskonaląc przy okazji kondycję, koordynację i technikę tańca. Zajęcia poprowadziła Pani Maria Wnęk – kierowniczka Zespołu Regionalnego „Zielony Jawor"w Krempachach, choreografka pracująca z zespołami w Polsce i za granicą, plastyczka, muzykolożka, etnografka z zamiłowania, zajmująca się przede wszystkim folklorem spiskim. Zwieńczeniem warsztatów był koncert Zespołu „Zielony Jawor", który był miłą niespodzianką dla naszych tancerzy.


Nie zabrakło również wolnych chwil na relaks i integrację uczestników wyjazdu. Młodzież znalazła czas na naukę jazdy na nartach, łyżwach, a piękna pogoda pozwoliła na podziwianie widoków Słowacji i Zakopanego w zimowej scenerii. Zwiedzili także Zamek Dunajec w Niedzicy, który stanowi jeden z najcenniejszych zabytków architektury obronnej w Polsce, wzięli uczynny udział w pokazie produkcji sera w Muzeum Oscypka, a także wypoczęli w Termach Bania w Białce Tatrzańskiej.
Mimo bardzo intensywnej pracy młodzież wróciła wypoczęta, pełna sił i umiejętności, które najprawdopodobniej przyniosą efekty w postaci nowego repertuaru Zespołu Tańca Ludowego „Włodawiacy".


Dzisiaj jest: Czwartek
8 Grudnia 2022
Imieniny obchodzą
Boguwola, Klement, Maria, Światozar,
Wirginiusz

Do końca roku zostało 24 dni.
Zodiak: Strzelec

 

Placówka uczestniczy

w programie LEGO EDUCATION

FIRST® LEGO® League

FIRST Foot2