Get Adobe Flash player

Designed by Joomla! Slider



facebook

Rekrutacja 2021/22
Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
im. Oskara Kolberga

ul. Partyzantów 17
22 - 200 Włodawa

tel. 82 5726531,
faks 82 5726532,


e-mail:

dyrektor

sekretariat

administrator

Konto Rady Rodziców

Młodzieżowego Domu Kultury
we Włodawie

nr 22 8042 0006 2001 0000 0853 0001

w Banku Spółdzielczym w Parczewie

Oddział we Włodawie

 

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

postheadericon Protokół z posiedzenia komisji oceniającej prace nadesłane na XX Powiatowy Konkurs Plastyczny „BOŻE NARODZENIE – TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ"

Na konkurs wpłynęło 136 prac z następujących szkół i placówek oświatowych:
1) Zespół Szkół w Woli Uhruskiej - 25 prac,
2) Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dołhobrodach - 1 praca,
3) Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie - 26 prac,
4) Szkoła Podstawowa w Hannie - 4 prace,
5) Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Hannie - 2 prace,
6) Szkoła Muzyczna I Stopnia we Włodawie - 1 praca,
7) Szkoła Podstawowa w Wytycznie - 15 prac,
8) Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku - 15 prac,
9) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Włodawie - 5 prac,
10) Szkoła Podstawowa w Wyrykach - 1 praca,
12) Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie - 2 prace,
13) Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie - 5 prac,
14) I Liceum Ogólnokształcące we Włodawie - 3 prace,
15) Szkoła Podstawowa w Kaplonosach - 2 prace
16) Szkoła Podstawowa w Urszulinie - 14 prac,
17) Młodzieżowy Dom Kultury we Włodawie - 13 prac.

Do oceny prac powołano komisję w składzie:
1. Pani Grażyna Nowak – zastępca Kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Włodawie, przewodnicząca Jury,
2. Pani Anna Butryn – plastyk, prezes Włodawskiego Stowarzyszenia Kulturalnego, członek Jury,
2. Pan Leszek Popik – kierownik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego we Włodawie, członek Jury,
3. Pan Marek Wójciga – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, członek Jury.

Komisja po zapoznaniu się z regulaminem konkursu oceniała prace zgodnie z kryteriami podanymi w regulaminie biorąc przede wszystkim pod uwagę:
· samodzielność wykonania,
· zgodność z tradycją,
· nowatorstwo technik i materiałów,
· estetykę wykonania.
Wszystkie prace podzielono na 3 kategorie wiekowe:
I kategoria - klasa I - III SP,
II kategoria - klasa IV-VIII SP,
III kategoria - klasy gimnazjalne i szkoły ponadpodstawowe
Komisja oceniała prace w trzech kategoriach wiekowych i przyznała następujące równorzędne nagrody:

I kategoria: klasa I – III szkoły podstawowej
Iga Parczewska, 8 lat (kl. II), za pracę malarską "W stajence", ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, opiekun artystyczny Renata Łukaniuk-Pawelec,
Paweł Ciepałowicz, 8 lat (kl II), za pracę malarską "Kolędnicy", ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, opiekun artystyczny Renata Łukaniuk-Pawelec,
Aleksandra Bajuk, 8 lat (kl. II), za pracę buy clomid malarską "Kolędnicy", ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, opiekun artystyczny Renata Łukaniuk-Pawelec,
Emilia Banachewicz, 8 lat (kl. II) za pracę malarską "Kolacja wigilijna", ze Szkoły Podstawowej w Urszulinie, opiekun artystyczny Iwona Lewandowska,
Nikola Majewska, 8 lat (kl. II) za pracę malarską "Święta rodzina", ze Szkoły Podstawowej w Urszulinie, opiekun artystyczny Iwona Lewandowska,
Klaudia Franczak, 7 lat), za pracę malarską bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Olga Kowalska, 7 lat, za pracę malarską bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Alicja Sobiecka, 7 lat, za pracę malarską bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Michalina Katarzyńska, 7 lat, za pracę malarską bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Maria Powaga, 8 lat, za pracę malarską bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Amelia Mendel, 10 lat (kl. III), za pracę przestrzenną "Anioł", ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, opiekun artystyczny Katarzyna Smolik,
Łucja Janowicz, 8 lat, za pracę malarską bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Mateusz Misiura, 9 lat (kl. III), za pracę przestrzenną "Szopka", z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
Klara Smolińska, 7 lat, za pracę malarską bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Karolina Bruchacka, 7 lat, za pracę malarską bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Szymon Nowodziński, 7 lat (kl. I), za pracę malarską "Trzech króli", ze Szkoły Podstawowej w Urszulinie, opiekun artystyczny Danuta Chwedoruk.

II kategoria: klasa IV – VIII
Weronika Polakowska, 10 lat (kl. IV), za pracę malarską"Wesołych Świąt" ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Lena Waszuk, 10 lat (kl. IV), za pracę malarską "Gdy śliczna Panna", ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Klaudia Czerwińska, 12 lat (kl. VI), za pracę malarską "Cicha noc" ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Filip Waszuk, 12 lat (kl. VI), za pracę malarską "Trzej Królowie" ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Natalia Kalinowska, 9 lat, za pracę malarską bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Tomasz Wójtowicki, 121at (kl.VII), za pracę przestrzenną "Choinka" z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
Gabriela Dadacz, 13 lat (kl. VII),za pracę przestrzenną "W żłobie leży" z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dołhobrodach, opiekun artystyczny Krystyna Kaźmieruk-Marciniuk,
Julia Rybczyńska, 14 lat, za pracę bez tytułu, z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn,
Piotr Ignatiuk, 11 lat, za pracę przestrzenną "W żłobie leży", ze Szkoły Podstawowej w Hannie, opiekun artystyczny Elżbieta Ruta,
Amelia Iwaniec, kl. VIII, za pracę przestrzenną "Choinka", ze Szkoły Podstawowej w Hańsku, opiekun levitra online artystyczny Elżbieta Deczkowska,
Mateusz Chamelczuk, 12 lat (kl. VII), za pracę przestrzenną "Kolędnicy" z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
Zuzanna Kościk, kl. VII, za pracę przestrzenną, z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku, opiekun artystyczny kamagra online Elżbieta Deczkowska,
Kamil Krawczyk, kl. VII, za pracę przestrzenną "Drewniany buy clomid online wianek", z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku, opiekun artystyczny Elżbieta Deczkowska,
Dominika Tokarska, kl. VI, za pracę przestrzenną "Anioł", ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, opiekun artystyczny Iwona Szwaj,
Zuzanna Hernas, 13 lat (kl. VII), za pracę przestrzenną "Dekoracja świąteczna" ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Magdalena Socha, 11 lat (kl. V) za pracę przestrzenną "Anioł", z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej, opiekun artystyczny Marzena Antoniuk,
Wiktoria Czerwińska, 10 lat (kl. IV), za pracę malarską "Maryja z dzieciątkiem", ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Marzena Tadyniewicz, 12 lat (kl. VI), za pracę malarską "Wigilia", ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Adam Kucharuk, 10 lat (kl. IV), za pracę malarską "Wesoła stajenka", ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, opiekun artystyczny Izabela Kupisz,

III kategoria: klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne
Paula Zakrzewska, kl. III gimnazjum, za pracę przestrzenną "Stroik z choinek", z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku, opiekun artystyczny Elżbieta Deczkowska,
Anna Trześniak, 17 lat (kl. III gimnazjum), za pracę przestrzenną, Anioł", ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, opiekun artystyczny Katarzyna Smolik,
Michał Misiura, 17 lat (kl. III gimnazjum), za pracę malarską "Trzej królowie", ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, opiekun artystyczny Katarzyna Smolik,
Wiktoria Połodziuk, kl. III gimnazjum, za pracę przestrzenną "Drewniana zawieszka", z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku, opiekun artystyczny Elżbieta Deczkowska,
Magdalena Kr propecia online zaczyńska, lat 15, za pracę przestrzenną "Choinka", ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, opiekun artystyczny Katarzyna Olszewska,
Jakub Linkiewicz, (klasa III gimnazjum) za pracę rysunkową „Szopka" z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, opiekun artystyczny Anna Butryn.

Na tym protokół zakończono i podpisano:


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.
Zodiak: Waga

 

Placówka uczestniczy

w programie LEGO EDUCATION

FIRST® LEGO® League

FIRST Foot2