Rekrutacja 2021/22

nr 22 8042 buy kamagra 0006 2001 0000 0853 0001

w buy clomid online Banku Spółdzielczym w Parczewie

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

postheadericon Artystyczne warsztaty ZTL „Włodawiacy"

Warsztaty w MDKW dniach 20-21 października 2018 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie, odbyły się warsztaty tańców rozbarskich z regionu Górnego Śląska. Zajęcia poprowadził Pan Adam Woszczyna, instruktor i choreograf, zawodowy tancerz Państwowego Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze". Wzięło w nich udział około 30 uczestników Zespołu Tańca Ludowego „Włodawiacy". Młodzież spędziła na sali tanecznej wiele godzin ucząc się kroków, figur, motywów tanecznych oraz przyśpiewek wybranych tańców rozbarskich, które następnie połączone zostały w suitę taneczną. Pod czujnym okiem fachowca doskonaliły swoją technikę tańca i postawę taneczną, aby na scenie prezentować się pięknie i dostojnie.

W tym roku Zespół Tańca Ludowego „Włodawiacy" wzbogacił się o nowe stroje, w których to właśnie zaprezentuje się w efektownej suicie tanecznej. Zajęcia minęły bardzo szybko. Czas intensywnej pracy dobiegł końca, ale wiedza i doświadczenie zdobyte w dwudniowych warsztatach stały się wspaniałym impulsem do dalszej pracy w bieżącym roku szkolnym. Młodzi tancerze osobiście mogli się przekonać, jak wygląda praca z mistrzem i z ogromnym zaangażowaniem doskonalili swoje umiejętności taneczne. Wszyscy uczestnicy dziękują Panu Adamowi za profesjonalne zajęcia przepełnione ciepłem i pozytywną energią i z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie.

Dzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.

w programie LEGO EDUCATION