Rekrutacja 2021/22

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

postheadericon ZTL „Włodawiacy" na prestiżowym koncercie

ZTL „Włodawiacy" na prestiżowym koncercie

27 września 2018 roku w Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie, miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu „Wzór osobowy godny naśladowania. 100 życiorysów uczniów i nauczycieli na 100 - lecie Niepodległości”. Konkurs został zorganizowany przez Lubelskie Kuratorium Oświaty. Po części oficjalnej miał miejsce koncert „Wdzięczni za Niepodległość”.

Koncert był jednym z licznych wydarzeń priligy online organizowanych w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i jednoczesnym podziękowaniem za odzyskaną wolność.

Niezwykłość tego wydarzenia tworzy przede wszystkim zaangażowanie młodego pokolenia. Swoje umiejętności i talenty clomid online zaprezentowali uczniowie szkół oraz studenci z uczelni wyższych województwa lubelskiego, działających w różnych formacjach artystycznych (m.in. chóry, orkiestry dęte, zespoły muzyczne, zespoły taneczne, soliści, wokaliści i instrumentaliści).

Wśród wyróżnionych znalazł się Zespół Tańca Ludowego „Włodawiacy” z Młodzieżowego Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie.

ZTL „Włodawiacy" na prestiżowym koncercie ZTL „Włodawiacy" na prestiżowym koncercie ZTL „Włodawiacy" na prestiżowym koncercie

Podczas 2- godzinnego koncertu, licznie zgromadzona publiczność, w buy propecia tym Wojewoda Lubelski, Pan Przemysław Czarnek oraz Lubelski Kurator Oświaty, Pani Teresa Misiuk, podziwiała tańce, pieśni i utwory muzyczne o charakterze patriotycznym.

Tancerze Zespołu Tańca Ludowego „Włodawiacy” ubrani w piękne, barwne stroje łowickie zaprezentowali się w choreografii kujawiaka z oberkiem, gorąco oklaskiwanej przez ponad tysięczną publiczność. ZTL „Włodawiacy” od lat prowadzony jest przez Panią Annę Mróz, Panią Barbarę Mierzwę i Pana Mikołaja Butryna.

Koncert został przyjęty bardzo entuzjastycznie. Publiczność żywo reagowała na to, co dzieje się na scenie, tworząc przy tym niezwykle ciepłą atmosferę. Owacjami na stojąco podziękowała wszystkim artystom za piękne prezentacje, które dostarczyły oglądającym wiele emocji i wzruszeń.

Zwieńczeniem koncertu było wspólne odśpiewanie piosenki „Jak długo w sercach naszych” oraz „Pierwszej Brygady”.

S buy kamagra online woimi wrażeniami po koncercie podzieliła się Kurator Oświaty w Lublinie, Pani Teresa Misiuk, która podziękowała także wszystkim za udział.

Dzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.

w programie buy clomid LEGO EDUCATION