Get Adobe Flash player

Designed by Joomla! Slider



facebook

Rekrutacja 2021/22
Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
im. Oskara Kolberga

ul. Partyzantów 17
22 - 200 Włodawa

tel. 82 5726531,
faks 82 5726532,


e-mail:

dyrektor

sekretariat

administrator

Konto Rady Rodziców

Młodzieżowego Domu Kultury
we Włodawie

nr 22 8042 0006 2001 0000 0853 0001

w Banku Spółdzielczym w Parczewie

Oddział we Włodawie

 

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

Protokół
XVIII Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tańca Ludowego
„Włodawa 2018"
sporządzony w dniu 9 czerwca 2018 r.

Jury w składzie:
1. Włodzimierz Kukawski – muzyk i kompozytor, wieloletni instruktor Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin" im. Wandy Kaniorowej w Lublinie, członek jury.
2. Kazimierz Borowiecki – wieloletni tancerz i choreograf Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin" im. Wandy Kaniorowej w Lublinie. Przez wiele lata był zawodowym tancerzem w Centralnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego i Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca "Mazowsze", członek jury.
3. Jan Pogonowski - choreograf kategorii „S" Zespołu Pieśni i Tańca „Jawor" w Lublinie. Przez wiele lat współpracował z wieloma zespołami ludowymi z Polski oraz zespołami polonijnymi przy tworzeniu choreografii, przewodniczący jury.

oceniło zespoły w trzech kategoriach wiekowych (I kat. do 10 lat; II kat.
11 – 14 lat; III kat. 15 – 19 lat) zgodnie z kryteriami oceny zawartymi w regulaminie.


Do Przeglądu zgłosiło się 17 grup tanecznych z 13 zespołów:
Zespół Pieśni i Tańca „Jaworek" ze Szkoły Podstawowej im. H.Ch. Andersena w Jawidzu, instruktor Małgorzata Zuń,
Zespół Pieśni i Tańca „Dąbrowica" grupa młodzieżowa z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy, instruktor Adam Bukowski,
Zespół Pieśni i Tańca „Dąbrowica" grupa dziecięca z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy, instruktor Adam Bukowski,
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Drelowiacy" z Gminnego Ośrodka Kultury w Drelowie, instruktor Paweł Szyc, Łukasz Truba,
Zespół Pieśni i Tańca „Jata" grupa A z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie, instruktor Kamil Zaliwski, Przemysław Nurzyński,
Zespół Pieśni i Tańca „Jata" grupa B z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie, instruktor Kamil Zaliwski, Przemysław Nurzyński,
„Murawina" grupa dziecięca Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej z Chełmskiego Domu Kultury w Chełmie, instruktor Mariola Piędzia,
„Murawinka" grupa dziecięca Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej z Chełmskiego Domu Kultury w Chełmie, instruktor Mariola Piędzia,

Zespół Tańca Ludowego „Włodawiacy" grupa I z Młodzieżowego Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie, instruktor Anna Mróz, Barbara Mierzwa, Mikołaj Butryn,
Zespół Tańca Ludowego „Włodawiacy" grupa II z Młodzieżowego Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie instruktor Anna Mróz, Barbara Mierzwa, Mikołaj Butryn,
Zespół Tańca Ludowego „Włodawiacy" grupa IV z Młodzieżowego Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie, instruktor Anna Mróz,
Mikołaj Butryn,
Zespół Tańca Ludowego „Tanew" z Młodzieżowego Domu Kultury w buy kamagra Biłgoraju, instruktor Ewa Chuchro, Jarosław Kloc, Andrzej Czernik,
Zespół Tańca Ludowego „Mały Głusk" ze Stowarzyszenia Zespół Tańca Ludowego „Mały Głusk" w Lublinie, instruktor Aleksandra Berecka,
Dziecięcy Zespół Ludowy „Bogutki" ze Stowarzyszenia „Mój Bogucin" w Bogucinie, instruktor Grzegorz Grondkowski,
Zespół Pieśni i Tańca „Podlasiacy" z Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiegow w Białej Podlaskiej, instruktor Magdalena Osmulska,
Zespół Pieśni i Tańca „Kresowiak" ze Stowarzyszenia Zespołu Pieśni i Tańca „Kresowiak" z Woli Uhruskiej, instruktor Roman Jakubowicz,
Zespół Tańca Ludowego "Zwierzyniacy" ze Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu, instruktor Anna Korniluk.

Komisja clomid online po obejrzeniu prezentacji zespołów tańca postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:
W I kategorii wiekowej (do 10 lat)
Nagrody
I miejsce - Zespół Pieśni i Tańca „Podlasiacy" z Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława priligy online Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej, instruktor Magdalena Osmulska,
II miejsce - Zespół Pieśni i Tańca „Kresowiak" ze Stowarzyszenia Zespołu Pieśni i Tańca „Kresowiak" z Woli Uhruskiej, instruktor Roman Jakubowicz,
III miejsce - Zespół Tańca Ludowego „Mały Głusk" ze Stowarzyszenia Zespół Tańca Ludowego „Mały Głusk" w Lublinie, instruktor Aleksandra Berecka,
W II kategorii wiekowej (11 – 14 lat)
Nagrody
I miejsce - „Mura buy propecia wina" grupa dziecięca Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej z Chełmskiego Domu Kultury w Chełmie, instruktor Mariola Piędzia,
II miejsce - Zespół Pieśni i Tańca „Dąbrowica" grupa młodzieżowa z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy, instruktor Adam Bukowski,
III miejsce - Zespół Tańca Ludowego „Włodawiacy" grupa II z Młodzieżowego Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie, instruktor Anna Mróz, Barbara Mierzwa, Mikołaj Butryn,
W III kategorii wiekowej (15 buy levitra online – 19 lat)
Nagrody
I miejsce - Zespół Tańca Ludowego „Tanew" z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, instruktor Ewa Chuchro, Jarosław Kloc, Andrzej Czernik,
II miejsce - Zespół Tańca Ludowego "Zwierzyniacy" ze Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu, instruktor Anna Korniluk,
III miejsce - Zespół Tańca Ludowego „Włodawiacy" grupa I z Młodzieżowego Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie, instruktor Anna Mróz, Barbara Mierzwa, Mikołaj Butryn,
1. NAGRODA SPECJALNA BURMISTRZA WŁODAWY - Dziecięcy Zespół Ludowy „Bogutki" ze Stowarzyszenia „Mój Bogucin" w Bogucinie, instruktor Grzegorz Grondkowski,
2. NAGRODA STAROSTY WŁODAWSKIEGO – Zespół Pieśni i Tańca „Jata" grupa B z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie, instruktor Kamil Zaliwski, Przemysław Nurzyński,
3. WYRÓŻNIENIE - Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Drelowiacy" z Gminnego Ośrodka Kultury w Drelowie, instruktor Paweł Szyc, Łukasz Truba.
Jury dziękuje i gratuluje organizatorom i realizatorom przeglądu sprawnego przebiegu imprezy. Gratulujemy wszystkim wykonawcom, instruktorom
i opiekunom.

Na tym protokół zakończono i podpisano


Dzisiaj jest: Niedziela
26 Września 2021
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.
Zodiak: Waga

 

Placówka uczestniczy

w programie LEGO EDUCATION

FIRST® LEGO® League

FIRST Foot2