Get Adobe Flash player

Designed by Joomla! Slider



facebook

Rekrutacja 2020/21
Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
im. Oskara Kolberga

ul. Partyzantów 17
22 - 200 Włodawa

tel. 82 5726531,
faks 82 5726532,


e-mail:

dyrektor

sekretariat

administrator

 

Konto Rady Rodziców

Młodzieżowego Domu Kultury
we Włodawie

nr 22 8042 0006 2001 0000 0853 0001

w Banku Spółdzielczym w Parczewie

Oddział we Włodawie

 

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

postheadericon „Cztery pory roku – tradycja wpisana w krajobraz Polski"

17 maja 2018 r. o godz. 12.00 odbędzie się podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i otwarcie wystawy konkursu plastycznego "Cztery pory roku - tradycja wpisana w krajobraz Polski" w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie, ul. Partyzantów 17.

 

 

Włodawa, dnia 9 maja 2018 r.

Protokół z posiedzenia komisji oceniającej prace nadesłane

na Konkurs Plastyczny
„Cztery pory roku – tradycja wpisana w krajobraz Polski"

 

Na konkurs wpłynęło 29 prac z następujących szkół i placówek oświatowych:
1) Szkoła Podstawowa w Wytycznie - priligy online 3 prace,
2) Szkoła Podstawowa w Urszulinie - 2 prace,
3) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Włodawie - 4 prace,
4) Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie - 1 praca,
5) Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie - 4 prace,
6) Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku Gimnazjum Publiczne w Dubecznie - 4 prace,
7) I Liceum Ogólnokształcące we Włodawie - 1 praca,
8) Szkoła Podstawowa w Starym Brusie - 3 prace,
9) Młodzieżowy Dom Kultury we Włodawie - 7 prac.

Do oceny prac powołano komisję w składzie:
1. Pani Iwona Szwaj – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie, członek Jury,
2. Pani Anna Butryn – nauczyciel plastyki w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie,
3. Pan Marek Wójciga – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, przewodniczący Jury.

Komisja po zapoznaniu się z regulaminem konkursu oceniała prace zgodnie z kryteriami podanymi w regulaminie biorąc przede wszystkim pod uwagę:
• samodzielność wykonania,
• zgodność z tradycją,
• nowatorstwo technik i materiałów,
• estetykę wykonania.
Wszystkie prace podzielono na 3 kategorie wiekowe:
I kategoria buy levitra – uczniowie szkół podstawowych (klasy I - III),
II kategoria - uczniowie szkół podstawowych (klasy IV-VII),
III kategoria – uczniowie klas buy generic propecia online gimnazjalnych i ponadpodstawowych

Komisja oceniała prace w trzech kategoriach wiekowych i przyznała następujące nagrody:

I kategoria: uczniowie szkół podstawowych (klasy I – III)
Nagrody:
Zuzanna Kulczycka kl. I "b" ze Szkoły Podstawowej w Urszulinie, za pracę "Tradycja chodzenia do kościoła na msze święte", opiekun artystyczny Urszula Ciekierda,
Emilia Banachewicz kl. I b ze Szkoły Podstawowej w Urszulinie, za pracę "Dzieci malują pisanki", opiekun artystyczny Urszula Ciekierda,
Martyna Józefczuk, 10 lat z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, za pracę ( - ), opiekun artystyczny Anna Butryn.

II kategoria: uczniowie szkół podstawowych (klasy IV – VII)
Nagrody:
Patrycja Radowska kl. VII ze Szkoły Podstawowej w Starym Brusie, za pracę ( - ), opiekun artystyczny Alina Karabowicz,
Katarzyna Szymańska kl. VII ze Szkoły Podstawowej w Wytycznie, za pracę " Śmigus- dyngus", opiekun artystyczny Izabela Kupisz,
Erwin Olesiejko z kl. VII "c" ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, za pracę ( - buy clomid online ), opiekun artystyczny Iwona Szwaj,
Julia Struszewska z kl. VII "a" ze Szkoły Podstawowej w Hańsku, za pracę ( - buy kamagra online ), opiekun artystyczny Elżbieta Deczkowska,
Natalia Brodawka z kl. VII "a" ze Szkoły Podstawowej w Hańsku, za pracę ( - clomid online ), opiekun artystyczny Elżbieta Deczkowska,
Kamila Wysokńska lat 14 z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, za pracę ( - ), opiekun artystyczny Anna Butryn,
Louisa Stanford lat 14 z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie, za pracę ( - ), opiekun artystyczny Anna Butryn,
Aleksandra Klimiuk lat 14 z Młodzieżowego Domu Kultury we Włodawie. za pracę ( - ), opiekun artystyczny Anna Butryn.

III kategoria: uczniowie klas gimnazjalnych i ponadpodstawowych
Nagrody:
Aleksandra Bobruk z kl. II "b" z Publicznego Gimnazjum nr 1 we Włodawie, za pracę ( - ), opiekun artystyczny Anna Kowalczyk,
Aleksandra Dragan z kl. I "c" z I Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie, za pracę ( - ), opiekun artystyczny Renata Sidoruk,
Klaudia Kuśmierczyk ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, za pracę "Święconka", opiekun artystyczny Katarzyna Smolik,
Kamil Prabucki ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, za pracę "Marzanna", opiekun artystyczny Katarzyna Smolik,
Anna Trześniak ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, za pracę "Andrzejkowe wróżby", opiekun artystyczny Katarzyna Smolik,
Patrycja Bąbol z kl. II z Gimnazjum Publicznego w Dubecznie, za pracę "Śmigus- dyngus", opiekun artystyczny Elżbieta Deczkowska,
Kamila Łachnowicz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie, za pracę "Śmigus-Dyngus", opiekun artystyczny Katarzyna Smolik.

Na tym protokół zakończono i podpisano
Podpisy Komisji oceniającej:
1. Pani Iwona Szwaj .......................................................................
2. Pani Anna Butryn ...........................................................
2. Pan Marek Wójciga ....................................................................


Dzisiaj jest: Piątek
5 Marca 2021
Imieniny obchodzą
Adrian, Adrianna, Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz, Wacław, Wacława

Do końca roku zostało 302 dni.
Zodiak: Ryba

 

Placówka uczestniczy

w programie LEGO EDUCATION

FIRST® LEGO® League

FIRST Foot2