Get Adobe Flash player

Designed by Joomla! Slider



facebook

Rekrutacja 2020/21
Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
im. Oskara Kolberga

ul. Partyzantów 17
22 - 200 Włodawa

tel. 82 5726531,
faks 82 5726532,


e-mail:

dyrektor

sekretariat

administrator

 

Konto Rady Rodziców

Młodzieżowego Domu Kultury
we Włodawie

nr 22 8042 0006 2001 0000 0853 0001

w Banku Spółdzielczym w Parczewie

Oddział we Włodawie

 

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

postheadericon Eliminacji powiatowe 37. Małego Konkursu Recytatorskiego

Protokół z posiedzenia Jury
eliminacji powiatowych 37. Małego Konkursu Recytatorskiego
zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie w dniu 10 kwietnia 2018 r.

Na konkurs recytatorski wpłynęło 36 zgłoszeń ze szkół podstawowych powiatu włodawskiego.

Jury w składzie:
1. Pan Sebastian Jakimiuk – nauczyciel w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, kierunek reżyseria teatru dzieci i młodzieży, przewodniczący jury,
2. Pani Renata Jakimiuk – nauczyciel w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie, absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, kierunek pedagogika w zakresie animatora i menedżera kultury oraz specjalizacja teatralna, członek jury,
3. Pan Marek Wójciga - dyrektor Młodzieżo buy levitra wego Domu Kultury we Włodawie, członek jury,
oceniało recytatorów biorących udział w eliminacjach powiatowych zgodnie z clomid online regulaminem.

Po wysłuchaniu trzydziestu pięciu recytatorów jury postanowiło wytypować do udziału w Wojewódzkim Koncercie Laureatów z turnieju powiatowego następujących recytatorów:
w kategorii klas I – III szkoły podstawowej - dwóch recytatorów:
1. Filip Olszewski, kl. I b ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Anna Korneluk,
2. Krzysztof Rak, kl. III e ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Iwona Hoffmann-Ćwikła.
w kategorii klas IV - VI szkoły podstawowej - dwóch recytatorów:
1. Julia Adamczuk, kl. IV b ze Szkoły Podstawowej w Urszulinie, nauczyciel Mariola Sagan
2. Tomasz Szczepanik, kl. IV a ze Szkoły Podstawowej w Urszulinie, nauczyciel Anna Szczepanik.

Wyróżnienie otrzymali (w kategorii klas I – III szkoły podstawowej):
Wiktor Purc, kl. III f ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Iwona Jarząbek,
Mateusz Dąbrowski, kl. I a z Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej, nauczyciel Zofia Konieczna,
M buy clomid artyna Chamelczuk, kl. I a z Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa w Woli Uhruskiej, nauczyciel Zofia Konieczna,
Roksana Brzezicka, kl. III a ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, nauczyciel Bożena Nilipiuk,
Weronika Pawelec, kl. II b ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, nauczyciel Joanna Wójtowicz,
Aleksandra Bajuk, kl. I b ze Szkoły Podstawowej priligy online nr 2 we Włodawie, nauczyciel Renata Łukaniuk-Pawelec,
Oskar Karyba, kl. I a ze Szkoły Podstawowej nr buy kamagra 2 we Włodawie, nauczyciel Marzena Malinowska.

Wyróżnienie otrzymali (w kategorii klas IV - VI szkoły podstawowej):
Miłosz Książek, kl. IV b ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Aleksandra Gołko,
Gabriela Gołdyn, kl. IV b ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Aleksandra Gołko,
Katarzyna Naumiuk, kl. 4 b ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Aleksandra Gołko,
Maria Sobczak, kl. V c ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Ewa Bartyś,
Szymon Sztroman, kl. IV b ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Aleksandra Gołko,
Mateusz Kondraciuk, kl. VI a ze Szkoły Podstawo buy propecia online wej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Małgorzata Chęć,
Milena Łobacz, kl. V d ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, nauczyciel Małgorzata Chęć.

Na tym protokół zakończono i podpisano.


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Marca 2021
Imieniny obchodzą
Absalon, Franciszek, Halszka, Helena,
Henryk, Januaria, Krzysztof, Lew,
Michał, Paweł, Piotr, Radosław,
Symplicjusz

Do końca roku zostało 305 dni.
Zodiak: Ryba

 

Placówka uczestniczy

w programie LEGO EDUCATION

FIRST® LEGO® League

FIRST Foot2