Get Adobe Flash player

Designed by Joomla! Sliderfacebook

Rekrutacja 2022/23
Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
im. Oskara Kolberga

ul. buy levitra Partyzantów 17
22 - 200 Włodawa

tel. 82 5726531,
faks 82 5726532,


e-mail:

dyrektor

sekretariat

administrator

Konto Rady Rodziców

Młodzieżowego Domu Kultury
we Włodawie

nr 22 8042 0006 2001 0000 0853 buy clomid online 0001

w Banku Spółdzielczym w Parczewie

Oddział we Włodawie

 

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

postheadericon VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej

27 marca w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyło się uroczyste podsumowanie VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej dla młodzieży OHP. WK Lublin, Środowiskowy Hufiec Pracy we Włodawie reprezentował Karol Nadolski, jednocześnie wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury im. Oskara Kolberga we Włodawie, uczestnik zajęć informatyczno-medialnych prowadzonych przez Mariusza Józefczuka. który w konkursie zajął wysokie ósme miejsce.

W ramach konkursu  młodzi informatycy sprawdzali wiedzę teoretyczną, rozwiązując pisemny test, natomiast wyjątkowe umiejętności prezentowali podczas piętnastominutowej autorskiej prezentacji ocenianej przez komisję w składzie: Andrzej Szlanta z Kuratorium Oświaty w Krakowie, Koordynator Regionalny ECDL Beata Chodacka, specjalista ds. technologii informatycznych Tomasz  Podlewski, Alicja Pituła z Katedry Informatyki i Metod Komputerowych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Przez trzy dni organizatorzy wspólnie z Zespołem Szkół Niepublicznych starali się zapewnić miłą atmosferę oraz możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu 42 uczestnikom z całej Polski oraz ich opiekunom. W wolnym czasie goście mogli korzystać z siłowni, sali komputerowej i świetlicy. Ponadto dla wszystkich chętnych zorganizowano turniej strzelecki z broni pneumatycznej oraz rozgrywki szachowe, bilardowe i tenisa stołowego. Zajęcia te były okazją do bliższego poznania i nawiązania  koleżeńskich kontaktów z rówieśnikami z różnych regionów Polski. W ofercie znalazły się także spacery po Tarnowie z przewodnikiem, wieczór filmowy i koncert zespołu „Geneza”.

Uroczystość  podsumowującą finał VI Ogólnopolskiego clomid online Konkursu Wiedzy Informatycznej dla młodzieży OHP rozpoczął dyrektor CKiW OHP w Tarnowie Antoni  Góral, który podziękował wszystkim zaangażowanym w organizację całego przedsięwzięcia, a młodzieży złożył gratulacje i życzył wytrwałości w rozwijaniu swoich zainteresowań i pasji. W spotkaniu uczestniczyło również wielu gości, m.in.: Janusz Różycki z Urzędu Miasta Tarnowa, Andrzej Szlanta z Kuratorium Oświaty w Krakowie, Dorota Słomska z Biura Edukacji i Wychowania Komendy Głównej OHP w Warszawie, Barbara Dyluś z firmy Microsoft Polska,  Koordynator Regionalny ECDL Beata Chodacka,  Alicja Pituła z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, dyrektor ZSN w Tarnowie Bogdan Pituła, Krystyna Panopulos z firmy AXON. Wszyscy podkreślali w swoich wystąpieniach wysoki poziom prac wykonanych przez uczestników, a także pomysłowość i kreatywność. Laureatami tegorocznego konkursu zostali: Arkadiusz Pielorz (I miejsce) i Mateusz Wdówka (III miejsce) ze Śląskiej WK oraz Tomasz Bajcer (II miejsce) z Dolnośląskiej WK.
Zwycięzcy konkursu otrzymali cenne nagrody, m.in.: laptop, konsola X-BOX, cyfrowe aparaty fotograficzne, rower górski i urządzenie wielofunkcyjne. Wszyscy uczestnicy oraz zwycięzcy rozgrywek towarzyszących otrzymali dyplomy i upominki od sponsorów: Komendy Głównej OHP, Urzędu Miasta Tarnowa, Starostwa Powiatowego w Tarnowie, Microsoft Polska, Multimedia Polska, Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Międzynarodowej Sieci Nauczania AXON, buy kamagra RWD PROSPEKT oraz firm ZETO S.A i Apollo Sp. Z o.o.

Tegoroczny konkurs przebiegał pod patronatem: Komendanta Głównego OHP, Katedry Informatyki I Metod Komputerowych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Prezydenta Miasta Tarnowa, Krakowskiego Centrum Egzaminacyjnego ECDL, Microsoft Polska, Małopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego, zaś patronat medialny objęło Radio RDN Małopolska.

 


Dzisiaj jest: Piątek
30 Września 2022
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do propecia online końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga

 

Placówka uczestniczy

w programie LEGO EDUCATION

FIRST® LEGO® League

FIRST Foot2