Rekrutacja 2022/23

w Banku Spółdzielczym w Parczewie

informacja o opłatach na rok szkolny 2020/21

postheadericon Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej OHP

11 marca w siedzibie Środowiskowego Hufca Pracy w Lublinie odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej OHP. 12 uczestników z 8 jednostek wychowawczych zaprezentowało przed komisją przygotowane wcześniej prace i odpowiadało na pytania z informatyki. Największe uznanie komisji zdobył projekt Karola Nadolskiego z ŚHP we Włodawie  (obróbka dźwięku z zastosowaniem programu Audacity – nagranie słuchowiska radiowego „Gdzie jest to Betlejem?”). Do udziału w konkursie uczestnik został przygotowany przez Mariusza Józefczuka w ramach zajęć informatyczno-medialnych prowadzonych dzięki uprzejmości dyrekcji buy clomid MDK we Włodawie.

Zmagania uczestników oceniali: informatyk Lubelskiej WK Grzegorz Skuła, wychowawca ŚHP w Lublinie Paweł Świst i Komendant lubelskiego hufca Urszula Małek. Tematyka prac najczęściej dotyczyła zainteresowań młodzieży. Niektórzy wykazali się umiejętnością przygotowania projektu z użyciem programów komputerowych: program graficzny GIMP, pogram KED do tworzenia stron internetowych w html, program SonyVegas do przygotowania multimediów, programy do obróbki dźwięku i programowania buy priligy online C++).
Wojewódzki Komendant OHP Tomasz Piecak gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu. Zdobywcy I i II miejsca będą reprezentować Lubelską WK na ogólnopolskim finale Konkursu Informatycznego OHP w Tarnowie w dniach 24-27 marca.

Dzisiaj jest: Piątek
30 Września 2022
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do clomid online końca roku zostało 93 dni.

w programie buy generic propecia online LEGO EDUCATION